Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

středa 13. března 2013

China Glaze Merry Berry

Ahoj všem :)

   Vánoce jsou sice už za námi, ale vínově červený lak se hodí po celý rok :) A dnes bych vám ráda ukázala jeden, který má sice krásnou barvu, ale vlastnosti jsou už horší...

   Merry Berry je lak z letošní vánoční kolekce. Já ho dostala od sestry k Vánocům a to v balíčku s efektovým lakem Pizzazz a rolničkovým prstýnkem, které můžete vidět na ne příliš kvalitní fotografii s bleskem focené za tmy.


   V lahvičce vypadá o trochu světlejší než ve skutečnosti je. Je klasický krémový, žádné minitřpytky, shimmer nic. Konzistence... no. Já vám nevím. Nanesu-li větší vrstvu není moc rovnoměrná a trochu dělá díry. Ale hustý není, dle mého tak středně. Jenže on moc nekryje a to mi na něm vadí. I při dvou vrstvách můžete vidět světlejší místa a musíte si dávat pozor, kam lak nanášíte. Tady opravdu musíte přesně kopírovat první vrstvu nebo budete mít okraje světle červenorůžové. Na následující fotce jsou právě ony 2 vrstvy.


   Nemyslím si, že je to chybou štětečku (mám i jiné ChG) či odstínu (mám podobné a ty si vedou lépe, někdy bude srovnání :). Což je docela škoda u laku za 150 Kč. Asi je to odstín od odstínu, protože jinak jsem problémy s laky této značky neměla. I když četla jsem i negativní recenze na jiné barvičky. Osobně mi vyhovují více laky Gabriella Salvete nebo Barry M, které jsou levnější a dle mého kvalitnější.
   Kdyby vám to přeci jen nedalo a toužili ho mít, zakoupit ho můžete tady. Sada už je vyprodaná.

P.S. Ze zvědavosti jsem nanesla 3 vrstvy, neboť schnutí není nijak hrozné, tak jsem to riskla. Při 3 vrstvách už by to šlo, ale je to celkem otrava. Myslím si, že profesionální laky by měl krýt max. do 2 vrstev, obzvláště jde-li o klasickou krémovou vínovku.


Mějte se pěkně :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)