Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

pondělí 11. září 2017

Revoluce v péči o vlasy s Elseve

Pěkné pondělní odpoledne

Že my ženy trávíme v koupelně mnoho času, to řekne téměř každý muž a přizná nejedna žena. Ať už se jedná o aplikaci makeupu, ranní čištění pleti nebo večerní polehávání ve vaně plné horké vody a pěny. A v neposlední řadě je to péče o vlasy, která je u některých typů obzvláště zdlouhavá. Především, pokud máte vlasy suché, nepoddajné nebo krepaté. Abyste je alespoň trochu zkrotili, musíte je umýt, poté je hydratovat kondicionérem, vyživit maskou a někdy ještě uhladit olejíčkem. A taková péče několik minut jistě zabere. Právě proto vyvinuli experti v laboratořích L'Oréal šampony Low Shampoo spojující šampon, kondicionér a masku na vlasy. A to vše bez sulfátů.Low Shampoo neobsahují sulfáty, sloučeniny tolik skloňované v poslední době. Tyto látky zajišťují pěnivost všech šamponů, sprchových gelů nebo pěn do koupele. Mohou však také za vysušování pokožky a její následné dráždění. I proto se od nich pomalu upouští stejně jak od silikonů, které zase mohou ucpávat kožní póry nebo obalovat vlasy vrstvou, kterou nepronikne k vlasům žádná výživa, až nakonec vlas zůstává paradoxně suchý a bez lesku. 

Na trh byly uvedeny tři druhy produktů pro různé typy vlasů. Červený pro suché a barvené vlasy, zlatý pro velmi suché vlasy a bílý je určen vlasům poškozeným. Low shampoo slibují výživu během pár vteřin bez zatížení, pokud použijete správný druh na daný typ vlasů. Pokud máte vlasy poškozené, ale přesto se vám mastí např. u kořínků, pak zkuste bílý Total Repair. máte-li velmi suché vlasy, které zkrotí až 20 kapek oleje, pak zkuste zlatý Extraordinary Oil nebo červený Color Vive.

Vzhledem k tomu, že jsem se k testování ještě nedostala a jen tak nedostanu, neposoudím, na kolik je ta pasáž o nezatížení vlasů pravdivá. Ale protože vím, že Elseve umí dobré šampony, budu doufat, že ano :)Na tiskovce, která se konala v pražském Operu, jsme si nejen poslechli, na jaké vlasy jsou přípravky určené, ale také došlo na praktickou ukázku, abychom věděli, jak správně přípravky použít. Doporučuje se do vlhkých vlasů vmasírovat 10 - 15 pumpiček dle délky vlasů. Větší množství je kompenzováno tím, že šampon musí zastat funkce hned tří produktů. A je pravda, že osobně jsem mívala spotřebu masky nebo kondicionéru opravdu velkou. I proto je balení celkem velké, flakón disponuje objemem 400 ml za doporučenou cenu 159,90 Kč. Přípravek se nemusí nějak nechávat působit, jednoduše s ním pracujete jako s klasickým šamponem až na rozdíl, že díky absenci sulfátů nepění. Poté stačí jen smýt vodou, nechat uschnout a upravit vlasy obvyklým způsobem.
Pokud máte vlasy velmi suché nebo barvené, můžete zkusit štěstí v soutěži o dva šampony, která právě probíhá na mém instagramu. Více informací naleznete zde :)


3 komentáře:

 1. Já moc těmhle "hodně funkcí v jednom" věcem nevěřím. Ale proč ne, ta cena opravdu vysoká není a možná časem vyzkouším :)

  OdpovědětVymazat
 2. Musela to být super akce, soudím podle fotek. Mám Elseve ráda, takže proč nevyzkoušet....

  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
 3. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know that you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)