Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

O MNĚ


Foto a styling: já :)

   Zdravím. Jmenuji se Nikol a je mi 25 let. Pracuji v PR agentuře v týmu zdravotnictví, přestože jsem vystudovala zahradní architekturu na ČZU. Jsem milovnicí laků na nehty, kosmetiky, přírody, dobrého jídla, cestování a umění.
    Blogovat jsem začala v březnu roku 2013. Svět blogů jsem objevila na přelomu roku 2011 a 2012 a za tento "objev" jsem velmi vděčná. Otevřel se mi nový svět, poznala jsem nové lidi a přátele a moje peněženka jaksi pohubla :)
   Na tomto blogu najdete swatche laků na nehty, recenze, outfity, pokusy o nail art, zápisky z cest, kulturní tipy, nápady na dekorace a gastrotipy. Prostě spousta psaní o tom, co nás ženy zajímá :)

Tak ať se vám tu líbí a jste tu jako doma :)

2 komentáře:

 1. tvůj přítel je francouz? Téda a já myslela, že slovensko je daleko. Obdivuju Tě a držím palce! lost-strength.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už tomu tak je :)) Sice občas spolu válčíme kvůli francouzskému humoru (asi nic pro slabé povahy :), ale jinak nám je spolu dobře :))
   Obdiv asi není na místě, ale moc děkuji, Veru :))

   Vymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)