Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

úterý 12. března 2013

Four Seasons č. 50

Ahoj všem :)

   Vytvrzovač laků od Four Seasons zná spousta sledovatelek blogů. Víte však také, že FS dělají i barevné laky? :)


   Mám celkem 3 a toto je č. 50, lahvově zelená se zlatostříbrným shimmerem, který laku dodává velký lesk a dělá ho zajímavějším, než kdyby to byla klasická krémovka.


   Zde můžete vidět 2 silnější vrstvy. Jsou-li slabé může prosvítat, což se mi ze začátku nezdálo až teď. Tak nevím, jestli jsem napoprvé dávala silnější vrstvy nebo si pigmenty sedly na dno a pěkně tam chrupkají :)
   Lakoval se celkem dobře, schnutí je tak střední, výdrž u mne byla 2 dny (ale i Color Club mi vydrží den dva, žádný lak nevydržel déle než 4,5 dne, nadlak obvykle přidá max. den výdrže navíc.
   Na poslední fotce jsem na prsteníček dala ozdobný prsten na nehet z Avonu. Mně připomíná hada (obzvláště se zelenou je to jak kombinace ze Zmijozelu) a moc se mi líbí. Ale na nošení praktický příliš není, obzvláště v zimě si s ním zatrhávám svetry :/

Seženete zde za 49 Kč, což není moc, ale některé laky od Essence a NYC jsou lepší a to i za méně peněz. Každému však drží na nehtech něco jiného :)

Líbí? Máte zkušenost s laky FS?

Hezký zbytek dne :)

2 komentáře:

  1. To je nádhernej odstín! S tím prstenem to vypadá bombově. :) Od FS mám jen zpevňovač a nevim co v něm je, ale strašně z něj štípou oči..

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky .)) Odstín vypadá krásně, žádný podobný nemám, ale bojím se, co v něm je. Třeba v jiném laku FS je formaldhydová pryskyřice a hrozně smrdí... Takže se tvé zkušenosti moc nedivím a od FS už nic kupovat nebudu...

      Vymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)