Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

úterý 12. března 2013

Úvodní slovo :)


Ahoj všem :)

   Nabízí se otázka, proč jsem si založila blog. Je jednoduchá - mám ráda kosmetiku, ráda se líčím a ještě raději si lakuji nehty :) A občas se ty moje výtvory líbí nejen mně, ale i ostatním a ty mě přemlouvali tak dlouho, až tu ten blog mají :D Vidíte, jejich vina.
   Co tu můžete čekat: Nail art, swatche laků (upozorňují, že mám ráda limitky, co se nedají už sehnat :D) líčení, recenze, rady a postřehy ohledně kosmetiky. Také slušný přístup a komunikaci se čtenáři. Navíc chci, aby jsem něměla před čtenáři tajemství, takže vás možná budu otravovat i se zážitky z mého života :) Občas vám ukážu nějaké fotky ze zahraničí a obrazy, které maluji.
   Co tu rozhodně nenajdete: Jako vytížená  studentka bez času na brigádu sahám po levnějších, ale stále kvalitních věcech. Rozhodně tu nečekejte Chanel, Dior, Benefit (i když tvářenku Dandelion bych chtěla děsně a z první výplaty - budou-li ji ještě vyrábět - bude moje :D ) atd.
   Pro anonymy: Mám pocit, že se anonymové hemží na blozích, kde autorka ukazuje svoji tvář, tělo, něco ze života a ona blogerka je krásná a úspěšná. Nevím, jestli jsem i já taková, to ať posoudí oni tajemní neznámí :) Kritiku snáším dobře, ale musíte mne přesvědčit, že je na místě a spravedlivá. Kecy typu: Máš velký nos a to líčení je hrozný, neberu. Je to jen rýpnutí znuděného čtenáře.

  Moc bych chtěla poděkovat kamarádce Soně za  úžasný blog na kterém má nádherné swatche laků, líčení očí a příspěvky čtenářek, také za dárečky od ní, blogerkám Péťě a Ivě za inspiraci a chválu, překrásné kamarádce modelce Žanetě za vkládanou důvěru a povzbuzování. Své rodině, mamince, tatínkovi, sestře a babičce za krásné chvíle a důvěru.  A hlavně a především svému příteli Julienovi, za lásku a štěstí, kterými mi zlehčuje život každý den <3

Vaše nová blogerka, Nikol M.

2 komentáře:

  1. Je mi nesmírnou ctí, že jsem inspirací a je mi nesmírných potěšením, že jsi svoji myšlenku na založení blogu zrealizovala :) Přeju ti hodně spokojených čtenářů, minimum protivných anonymů a neustále dobré nápady :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)