Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

úterý 31. prosince 2013

Jak jsem poprvé řekla ano...

Vítám vás u dnešního článku!

   Dnes bych vám ráda ukázala něco, co mě překvapilo a vůbec jsem nedoufala, že by se to mohlo stát i mně...


   Pokud však čekáte, že jsem o Vánocích řekla ano muži svého života, tak vás musím zklamat. Poprvé v životě jsem řekla ano firmě, která mi poskytla výrobky ke zrecenzování. Dnes se tedy mrkneme, co říkám na prosincový Nailbox :)

   Víte, že nejsem ten typ blogerky, co přijímá každou blbinu. Neuvidíte u mě brýle Firmoo, kosmetiku Amway ani parfémy Playboy, sorry. Vybírám si jen to, co bych si sama koupila. A tak to bylo i s Nailboxem. 
   Ladybox (a ani dřív Senzabox) mě nikdy nezaujaly. Pastu na zuby si koupím sama, Dermacol nesnáším a u Rochera si vyberu to, co chci. Ale Nailbox je jiný. První vydání mě zas tolik nezaujala, ale když jsem viděla to prosincové u Arvonky, začal ve mně hryzat červík, že by to nebylo zas tak špatný... Jenže já jsem liška podšitá, a tak jsem čekala, jestli náhodou nebudou hozeny do ringu nějaký volné boxy jako minule. Ha vida, ono to vyšlo :D

   První věcí, kterou musím trochu zkritizovat, je přístup zástupců Nailboxu k blogerkám. U ostatních surprise boxů se rozesílají krabičky recenzentkám před expedicí zákaznicím. Logicky, že jo. Co já vám teď budu psát, když už jste to všechny viděly? Jen recenze, jak se mi výrobky osvědčily, ale ne to, co je uvnitř a jestli objednat nebo ne. Chápu, že chtějí výrobci prodat co nejvíc krabiček, ale čekat, jestli něco zbude na blogerky... Nevim, přijde mi to divný, co vám? (Ha a teď už od nich nikdy nic nedostanu :D)

  Dost bylo řečí, mrkneme se, jak hodnotím box já, rozmazlená všemi nehtovými vychytávkami :)


   Kurýr byl milý, balíček hezky zabalený, v modré krabici se mi už válí laky na nehty - s tímhle jsem spokojená.

   Pak je tu tradiční kartička s obrázky, co box obsahuje. Nevím, kdo ten text psal, ale na mě to působí trochu infantilně a psané stylem Zalíbit se za každou cenu...   A teď tu jsou samotné výrobky a co si o nich myslím...

Brische - magnetický lak (Název odstínu jsem nenašla, jen na lahvičce je dole vyryto 33, ale na internetu jsem našla číslo 04. Jedná se o tmavě šedočerný odstín.)   Značka Brische byla pro mě velkou neznámou, tak jsem hned žhavila Google. Zjistila jsem, že se dá sehnat na parfums.cz a její ceny jsou dost příznivé. Tenhle lak tam seženete za 85 Kč.
   Začala bych asi barvou - osobně mě hrozně potěšila, ten odstín je krásný. Ale troufám si tvrdit, že min. polovině zákaznic by šedočermý krasavec radost neudělal. 
   Lakuje se moc dobře, má spíš užší štěteček, hladkou ne příliš řídkou nebo hustou konzistenci. Ovšem... je to magnetický lak. Nesnáším je. Buď se mi vzor zobrazí jen někde (máte-li klenuté nehty jako já, tak to chápete), nebo to mám šikměji než na ostatních nehtech, anebo si magnet připlácnu na nehty. Klasika. Takže jsem se rozčilovala i u tohoto. Navíc téměř okamžitě schne, takže s magnetem musíte pracovat rychle.
   Na rozdíl od magneťáků od Barry M má jednu nespornou výhodu - silnější magnet, který se dá ohýbat. Takže jsem si ten magnet ohnula podle nehtů a už to šlo mnohem lépe. Proč to výrobce ještě nenapadlo? 


   Výsledek laku se mi moc líbí, ale vzhledem k mé nešikovnosti ho příště budu lakovat bez magnetu. Nervy mám jen jedny :)
   Vydržel hezký 3 dny bez podlaku i nadlaku. Navíc nesmrděl formaldehydem a jinými mňamkami. Docela si mě Brische získala :)Jsem vám musela ukázat nejlépe nalakovaný nehet - proužky mám po celém nehtu až ke kůžičce :P

OPI Nail Envy


   Věc, kvůli které jsem ten box chtěla, mě docela zklamala. Tuhle miniaturku jsem lakovala 2x, takže zpevňující účinky nemůžu posoudit, ale posuzuji ho jako podlak. Protože jako podlak jsem ho chtěla původně používat. 
   Jenže je tu jedno ALE - dost dlouho schne. A prodlužuje dobu schnutí samotného laku. A i když nanesete lak na úplně zaschlý podlak, tak vám začne do laku dělat bublinky. A ještě k tomu se barevný lak na něj špatně nanáší a dělá zatraceně nevzhledné mapy a díry :/
   Jedno mu však upřít nemohu - krásně prodlužuje výdrž laku :) A jestli se mi zdají nehty pevnější? Asi jo, ale po tak krátké době se může taky jednat jen o placebo efekt.

Rosa Graf Manicure Peeling


   Že jste nikdy neslyšeli o značce Rosa Graf? Nevadí, já taky ne.Údajně jí založila paní Rosa Graf (kdo by to řekl :) v první polovině dvacátého století. Působila v Německu, kde zřídila jednu z prvních kosmetických škol. Sortiment této značky se skládá z různých krémů, masek, peelingů, ampulek, odličovačů atd. Ceny jsou docela dost vysoké - 300 Kč - 1300 Kč.
   Peeling jsem porovnávala se dvěma - tím ze sady Saténové ruce od Mary Kay a s domácím z olivového a dýňového oleje s mořskou solí. A milá Růža prostě vychází nejhůř.
   Peeling není moc hrubý, ani moc jemný. Hustota zrníček je dostatečná, s tím nemám problém. Ani s vůní, která je jemná, nevtíravá. Když si ruce masíruji, zdá se, že budou pěkně mastné a vyživené. Jenže jakmile je dám pod vlažnou ne-li studenou vodu, všechna výživa je pryč. Ruce jsou sice o trochu jemnější, ale nejsou nijak hydratované. A to mi vadí. Cena 590 Kč za 50 ml je dle mého přehnaná. Ovšem ráda jsem vyzkoušela, aspoň vím, co nekupovat :D

Rosa Graf Rejuvenating Mask


   Masku na ruce jsem zkusila poprvé vůbec. Ovšem nadšená jsem zas tolik nebyla... 
   Jedná se o velmi světlý krém s kapkou zelené, hodně hustý, vonící po aloe. Má trošku lepivou konzistenci. Podle celosvětově známého návodu na masky jsem nanesla silnou vrstvu přípravku, strčila tlapky do rukavic, co k masce byly, a šla spinkat. Tak jsem učinila dvakrát a ráno se probudila vždy se stejným pocitem - měkké, hebké, ovšem nevyživené, šustivé ruce. A tady je někdy chyba. Čekala jsem právě to vyživení, trošku mastnoty a ono nic. Tak jsem šla hned ruce krémovat.
   Myslím, že je to fajn věc proti mozolům a tvrdé kůži, ale na hydrataci vám postačí běžný krém. Dle mého kvalita vůbec neodpovídá ceně (590 Kč za 50 ml).

Rukavice k masce   Vtípek tohoto boxu a celé značky Rosa Graf. Rukavice se snadno vytahávají, jsou slabé (což je vidět na fotografii, jak jsou průsvitné), čumí z nich nitě. Důkazem toho, že jsou jak ubrousek, je fakt, že je jedna už v koši. Přes Vánoce jsem byla nemocná a pod polštářem jsem měla hodně papírových kapesníků. A nějak se mi mezi ně zamotala jedna ta rukavice, spletla jsem si jí s kapesníkem a po nemoci jsem ji vyhodila společně s těmi ostatními. Kdyby byla pevná, tak se jí to nestalo :D

Vodolepky


   Dobře, nesmějte se mi. Byla to má první zkušenost s vodolepkama. A jak jsem později zjistila u Suzi, jsou 2 druhy vodolepek. Jedny, co se po namočení obtisknou lícovou stranou na nehet, a druhé co stáhnou na nehet a přitisknou se tou rubovou. A já myslela, že mám ty obtiskávací a ony to jsou ty stahovací. Takže si výsledný efekt představte tmavší a zrcadlově převrácený :) 
   Jinak se mi s nimi pracovalo moc dobře a těším se, až zkusím ty od Suzi a ty budou vypadat tak, jak mají!
   Výhradu mám jen ke zvolenému motivu. Lední medvídky sice můžu, ale myslím, že vločky, cesmíny nebo rampouchy by byly vhodnější. Ne každý je infantilní jako já :)Samolepky

   Ještě jsem je nezkoušela, čekají na příští Vánoce :)


Třpytky

   Potěšily mne, protože v novém roce plánuji dělat pár hand made laků, takže sháním třpytky, kde se dá. Barevná kombinace se mi moc líbí, je krásně zimní.


   A protože jsem šťoura šťouravá, spočítáme si, jestli se box vyplatí.

OPI Nail Envy - cca 100 Kč
Brische lak - 85 Kč
RG peeling - cca 100 Kč
RG maska - cca 100 Kč
Vodolepky - max. 10 Kč
Samolepky - max. 10 Kč
Glittry - max. 10 Kč

Celkem - 415 Kč
Cena Nailboxu - 299 Kč

   Ovšem je tu jedna věc, co mi nehraje - Nailbox hlásá 3 plná balení a 5 vzorků v každé krabičce. Plné balení je jen Brische lak. OPI je miniatura, peeling i maska jsou vzorky. Vodolepky a samolepky jsou odstřihnuté z plného balení, glittry jsou dle mého odsypek. V boxu má být 8 výrobků - což sice je, ale rukavice dle mého nejsou výrobek, ale doplněk. Navíc nepoužitelný. Tady Nailbox nesplnil, co píše na svých stránkách. Plné balení je jen jedno a basta.

   Celkově jsem spokojená, i kdy se to nezdá. Box splnil jednu věc, co jiné boxy neumí - poznala jsem díky němu nové neznámé značky, Brische mě docela nalákala na koupi dalších výrobků. OPI je luxusní třešinkou na dortu. Avšak stále se nemůžu zbavit pocitu, že nailboxákům chybí finance a nadšení ne, toho mají dost. Ladyboxáci mají dle mého financí dost, ale nápaditost a nadšení aby člověk u nich pohledal... Máte stejný pocit? 

Za poskytnutí Nailboxu děkuji zastoupení firmy Nailbox.


42 komentářů:

 1. Já bych vždycky potřebovala vědět co v tom balení je, jinak mě to vůbec neláká. Naslepo objednat box a pak mi přijde co bych nevyužila (minule tam někdy snad byl gel pro vytvoření gelových nehtů, jestli si dobře pamatuji) to není pro mě. Láček vypadá zajímavě :) Radost z poznání nových značek bych brala. Ty rukavice, to se musím smát :D ještě teď. Takže mě box ke koupi zatím nepřesvědčil a díky za užitečné info o něm. Milá Nikolko přeji krásného Silvestra a jen to nejlepší do roku 2014 :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě, taky nerada kupuji zajíce v pytli.
   S tím gelem udělalichybu, ale už jsou prý verze pro umělé a přírodní nehty.
   Jinak moc děkuji za přání, tobě a Barušce taky jen to nejlepší <3

   Vymazat
 2. uf, tak Niki, já se teda nail boxu musím zastat... on je opi envi v malém balení ale opravdu brán jako plný produkt. Protože se běžně prodává v malé a velké verzi. A co si budeme nalhávat, do krabice ti nikdo nedá nic, co v plné palbě tady prodávají za 590Kč.
  Rukavice též nejsou doplněk, ale k maskám a kůrám na ruce se opravdu používají. Takže i to je plný "produkt"... I když mám stejně jako ty lehké výhrady k verzi těch rukavic, vypadají jak jednorázové.

  Brische lak je parádní, asi na ně mrknu.

  Za vodolepky se nemusíš stydět... to se stane každému.

  A ten text s reprobednami, santa clausem atd,... ten mne dostal do kolen :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako jo no, ale pokud je ta verze zaměřená na zdobení, rpoč nedali třeba zdobičku do Nubaru, co je v plném balení a nevychází tolik draho? Pro mě je tpo prostě miniatura a ppokud chtěli dát do boxu něco v plném balení, tak měli vybrat něco jiného :)
   A rukavice? To by třeba Ladybox mohl vydávat ty jejich sušenky za plný produkt :D Vzhledem k tomu, že je to součástí té masky, tak je dohromady považuji za jeden výrobek. Jedna část nemůže být bez té druhé.

   Vymazat
  2. oni ty sušenky ale vydávají za plný produkt :-D
   A maska být samostatně může, jenže v kombinaci s rukavicí docílíš lepších výsledků .-) Ale ta rukavice má být pevná, husté vlákno atd... aby ten krém i prohřála...

   Vymazat
  3. Nééé :D Dyť to mají být kosmetické produkty a sušenky bych dávala jen navíc jako spestření. Přeci i neobjednávám krabičku krásy kvůli sušenkám, na to je jiný box :)
   Hele, já vím, že mají být rukavice pevný, ale to vysvětluj Růže Gráfový, mně ne .D

   Vymazat
 3. Mě by teda taková krabička dost zklamala. Vůbec nechápu ty výrobky Rosa Graf. To vážně ty vzorky sami odlili do kalíšku a přilepili tam nálepku dělanou ve Wordu, navíc křivě ustřiženou? To mi přijde dost neprofesionální.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to tak na mě působí, i ty odsypky třpytek.
   Já jsem víceméně nadšená z laku, OPI, samolepek, třpytek a vodolepek. Rosa Graf je podle mě k ničemu, ale jsme ráda, že jsem zkusila něco nového :) Dopotřebuji je, ale budu k tomu muset mít krém na ruce :D

   Vymazat
 4. Hm, zajímavé... Velice se mi líbí Tvůj postoj, styl psaní i názory. Takže děkuji:o)) Taky mezisváteční počet článků je velice milým překvapením, čekala jsem větší prodlevy:o))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)) No já jsem původně žádný pauzy ani dělat nechtěla, ale je to nějaké nakažlivé, když drtivá většina blogerek nepřispívá :D

   Vymazat
 5. Jééé a já už myslela, že ses pod stromečkem zasnoubila :-))......Moc se mi líbí tahle Tvoje recenze nailboxu, o kterém přiznám se, jsem zatím vůbec nevěděla. Ráda vidím, když blogerka zkritizuje vše, co se jí nelíbí, a nejenom nekriticky chválí, no jo, je tady to riziko, že už taky nic příště nedostane, ale pak si myslím, že to ani za to nestojí :-))....Nevím, ale až na krabku mi tenhle box nepříjde nějak profesionálně zmaknutý, odsypky a odlité vzorky s halabala nalepenými cedulemi - to já Ti to odleju hezčejc :-D, ale dobře obsah bych zajímavý, ale spíš bych to viděla, že bych se o něho podělila s dcerami, nálepky ani glitry nevyužiju, magnety taky ne...a péče mě až tak nebere :-)...Ovšem barva toho magnetického laku je úžasná, ale souhlasím s Tebou, že cílová skupina této barvy je jednoznačně v menšině :-).......Díky za skvělou recenzi a přeji Ti krásný nový rok!!! Aby byl šťastný a veselý, abys byla zdravá Ty i Tví blízcí, aby se Ti vše dařilo.....aby Tě blog stále bavil a já se mohla těšit na tvé nové články a m.ovie.... a třeba přijde i ta osudová otázka !-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem vás všechny převezla, co? :D Nene, takhle otázka jen tak nepadne, bohužel... A určitě bych na ní neodpověděla Ano, ale Oui :D
   Vzhledme k tomu, že jsme zvyklá si věci kupovat sama od docela útlého věku, by mě zas tolik nemrzelo, kdybych nic nedostávala. Proto taky nepřijímám každou nabídku, že jo :)
   Ty bys mi to nejedn hezky odlila, popsala, ale vyloženě vyšperkovala :-*
   Výrobci Nailboxu dle mého předpokládají, že zákaznice jsou trochu i na ten nail art, ale vážně si myslím, že vločky by byly lepší. Asi si tě nedokážu představit s medvídky na tlapkách :D
   Mockrát ti děkuji, má milá <3 Tobě taky jen to enjlepší, hodně zdraví, úspěchů, lásky a čtenářů. Holkám ať se daří ve škole, muži v práci a tobě pořád :))

   Vymazat
 6. Úžasná recenze Nikčo, perfektně jsi všechno nafotila, popsala...většinu těch výrobků vůbec neznám, tu masku na ruce už vůbec ne a slyším tento termín poprvé. Magnetický lak se mi líbí, koukala jsem, že má nějaký i Flormar, tak ho možná zkusím :) Snad na to ty nervy budu mít :D
  Ale co se mi líbí nejvíc, tak to jsou určitě vodolepky!:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, Peťko :)
   Magnetický laky má i Essence,m ale četla jsme, že ten magnet není příliš silný. U Barry M je zase ta nevýhoda, že se magnet nedá zakulatit a u klenutých nehtů je to problém, pokud necheš mít vzor jen na hřebetu. Flormar nevím, snad bude jeden z těch lepších :)) Přeji pevné nervy!!! :D

   Vymazat
 7. Já už chtěla gratulovat. A víš co? Tak gratuluju k první spolupráci. :))
  Jinak nejsem až takový nadšenec, pro mě by box nebyl, ale vypadá dobře. Nálepky jsou hezké i z rubu. ;)
  Krásný vstup do nového roku. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :D
   Tobě taky krásný vstup a ať tě potká jen to nejlepší, Aničko :))

   Vymazat
 8. já teda na nehty moc nejsem, takže to nesleduju, ale taky mi to přijde takové dělané na koleně... ještě by to chtělo dopilovat a bude to fajn, i když si myslím, že takhle úzce zaměřený box by byl možná lepší jen občasně a ne každý měsíc, tady není asi tolik možností jako u kosmetiky jako celku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, u kosmetiky jako celku je spousta možností. Ale jak vidíš, LAdybox stejěn dává dokola jedno a to samé...

   Vymazat
 9. A já se těšila na nějakou romantickou story. :D Ale jinak gratuluju a box vypadá moc dobře. :)

  OdpovědětVymazat
 10. No, tak já Ti na ty zásnuby taky skočila :o)))
  Vše nejlepší do nového roku krásná slečno!! A pusu a pohlazení oušek králíčkům :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Enko, mockrát děkuji. Ušáčkové už pohlazení dostaly, dokonce i pusu na čumáček :) A že prý tetě Ence moc děkují :)) A tobě také všechno nejlepší a v novém roce jen samé úspěchy :)

   Vymazat
 11. Moc hezká a upřímná recenze! :) Nailbox jako žádný hit nevidím... Rosa Graf je snad vtip - nedonutilo by mě to ani googlit. Lak není špatný, ale pravda, málokdo takovým odstínům holduje. To samé když už tam je OPI, šlo zvolit lépe. Takové ,,z nouze cnost", poskládali co se dalo... Každopádně za 300 mě to fakt nepřesvědčilo. Děkuji za recenzi. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Přiznám se, že měn se Nailboc a jídlobox (nepamatuji si ten název br..zz...oo..n.. box?, nevím :) mě zaujaly nejvíce. Ostatní krabičky krásy mě nikdy nezaujaly, nápad sice dobrý, ale proveden už ne. Všechny mají co zlepšovat, Nailbox taky :)

   Vymazat
 12. Že prý "každou blbinu... brýle Firmoo" ... tss! Ty jsi pěkná darebnice, Nikčo :-P :))) Náhodou ty brejle jsou super, nosím je ráda a bez obav, že je zničím jako ty svoje, a objednaný jsem je měla ještě než se mi vůbec z Firmoo ozvali. Ale zase je mi úplně jasný, že nail box ti nutně musí udělat velkou radost, co taky jinýho pro nehtovou maniačku. ;) Hezky popsáno, vyjádřeno. Mně jsou boxíky docela šumák, ale tenhle by mě potěšil. Až teda na ty rukavice, to je docela provar. Zatím to nemají našlápnuto úplně blbě, tak jsem zvědavá, jak se budou časem vyvíjet.
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nj jsem si azse naběhla :D Když už ale o něčem čtu postopadesáté, tak mě to neba. A enmyslím si, že bych si ty brýle dokázala vybrat po internetu, když mám se svým astigmatismem problém vybrat si i brýle u očaře klasicky v ordinaci :D
   Jak píšeš, našlápnuto mají dobře, ale je pořád co vylaďovat. Snad bude box v příštím rocem vážně něčím, co budu nadšená objednávat každý měsíc. Přála bych jim to.

   Vymazat
  2. Máš astigmatismus? A silný? Já jen trošku, na jednom oku. I tak trvalo, než jsme pro mě našli vhodné čočky. U brýlí tenhle problém překvapivě nemám:) A z tohohle pohledu (výběr dioptrických brýlí) jsem doufala, že se vyhnu tomu "postopadesáté", protože o dioptrických zatím psalo minimum blogerek (pokud vůbec nějaká). Většinou je to článek o pěti řádkách ve stylu "Mají velký výběr slunečních brýlí, určitě si tam vyberete také, ty moje jsou krásné - podívejte jak mi sluší." Tečka. Každopádně plně respektuju, že se mnozí do objednávání brýlí po netu nepouští, no, to je hrozně indivindi záležitost. A furt to ještě není mor typu Bioderma na každým druhým blogu ;-)
   Btw, už jsi sehnala nějaký ten průhledný lak? Myslím na ty tvé vlastní DIY laky... jsem fakt žila v přesvědčení, že Nubary měli na Modeláži v megabaleních, ale jak ať je tam hledám jak chci, nenacházím je...
   Verunka

   Vymazat
  3. Mám a na obou očích :/ Když jsme nosívala brýle, tak ze mě optička byla vždycky na mrtvici, protože se mi to všechno zdálo šikmé nebo rozostřené :D Čočky jsem našla překvapivě rychle dobré, pán se v tom vyznal.
   Ale Firmoo nebylo proti tobě, ale proti tý firmě, že to anbízí vážně každýmu a každý říká ano. Jo,ty jediná si měla diptrické, většina měla obroučky nedioptrické (vůbec tenhle trend silných černých obrouček nechápu, min. polovině lidí to nesluší).
   Bioderma, Mixa, L´Oréal - ty svoje věci propagovali tak moc, až lidi znechutili :))
   Nene nenašla, zatím to zkusím s tou GS, ale flakónek bych chtěla jiný, nejlépe jako má Zoya :D

   Vymazat
 13. Teda, tys nám dala s tím úvodem, to se ti povedlo. :D Článek hodnotím opravdu výborně, protože se mi stejně jako ostatním líbí, že nebudeš něco vychvalovat jen proto, že to bylo zdarma. Navíc kritika je opodstatněná. Lak Brische mě taky dost zaujal, líbí se mi jak tahle barva tak i ta, co měla Arvonka. No a tvůj boxík se mi tak nějak líbí víc z důvodu těch vodolepek. Tweety by mi na mně už přišel fakt moc, ale ti méďánci, ti jsou prostě sladcí :D No ale stejně jsem ráda, že jsem zatím neobjednala, protože mi připadá, že tvůrci sami ještě trochu tápou a budou potřebovat nějakou tu chvilku na zlepšení. Rukavice jsou fakt trapas, to se nepovedlo. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme to psala Lence, jsem jak bulvár - nadpisy článkům neodpovídají, ale upoutají :D
   Arvončina barva mě také zaujala, ale jsme radši za černou. Přeci jenom se mi hodí víc do toho mého melancholického období :)
   Tweety by nebyl asi ani pro mě a myslím že ani pro spoustu lidí :/
   Rukavice se asi staly legendární chybou nailboxáků :D

   Vymazat
 14. Tý jo, to si mě dostala.. :D jak jsem viděla ten nadpis, tak jsem to nadšeně otevřela, jak si přečtu o happyendu v tak pochmurný den jako je pro mě ten dnešní.. :D boxík ale vypadá fajn a ty vodolepky jsou nádherný, vždyť se ti s nimi manikúra hrozně povedla! :) Jen musím dodat, že i LB chodí blogerkám až v den expedice, nikoliv dřív.. :-/ nebo teda aspoň mně chodí stejně jako zákaznicím, ne-li dýl :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D Ale neboj, pokus se tak někdy stane, tak vám sem ten happyend napíšu :)
   Nj jenže ty vodlepky měly být tmavší :D Ale zase je to takový jemný a k tý bilý ne moc kontrastní :)
   Já jsem právě dřív u někoho četla, že jim ladybox (ještě byl i Senzabox) chodí o 4-5 dní dřív. Ale pořád je lepší ho dostat jako všechny zákaznice v jeden den než o měsíc později :D

   Vymazat
 15. Po přečtení nadpisu a shlédnutí první fotky jsem ti už skoro napsala, jak tě nesnáším a zároveň ti blahopřeju! :D Hezky jsi nás vypekla! :))
  Jinak ke článku - nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že na tvých nehtech vypadá každý lak prostě skvěle! Tenhle tmavý bych si sama nevybrala, ale u tebe vypadá parádně - jak je to možné? Mimochodem, dělala jsi někdy článek o své péči o ruce a nehty? To by mě zajímalo :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem an tom podobně, taky kamarádce děsně závidím zasnoubení :D Takže tě chápu :)
   Kájo moc děkuji, pravda je taková, že když se člvěk o ruce stará, tak na nich vypadají všechny laky hezky. Zatlačená a vyživená kůžička je prostě základ :)
   Článek je tady: http://mademoiselleeem.blogspot.cz/2013/04/ma-pece-o-nehty.html
   Chtělo by to update, místo CC Vivid Top Coatu používám NYC Turbo Dry, jako podklad bělící a vyhlazující kúru do Yves Rocher, Arnikový krém od YR se nemění a zatlačovač kůžičky je stále pro mě to nejdůležitější - dá se s ním předcházet záděrům, zatékání laku pod kůžičku a dá se s ním upravit i tvar nehtovéhjo lůžka :)

   Vymazat
  2. Děkuju moc za odkaz na článek, nějak mi vypadl z hlavy a to už tě sleduju nějakou dobu :) Mrknu na něj!
   A ještě k tomu zasnoubení - nevěš hlavu, třeba se letos ještě dočkáš - času je ještě dost :D

   Vymazat
  3. Pravda, 365 dní je dost :D

   Vymazat
 16. Box jen na lakovani me nezajima, tak nic objevnyho nedodam, ale co musim rict, ze ladybox mi v zivote neprisel ani o den driv, pekne jako vsem ostanim. Tkz minimalne u nej to neni pravda. Jine boxy jsem nemela.

  OdpovědětVymazat
 17. Mne tiež príde od veci, že najprv počkajú, kým sa boxy predajú a potom to, čo zostane pošlú blogerkám, majú nejaký opačný postup :D
  A fail s nálepkami sa konal aj u mňa, vyzeralo to podobne napriek tomu, že som postupovala presne podľa návodu :D No nič, nejde mi to s vodolepkami, tak si to nakreslím akrylovkami :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky sjme si tne návod třikrát přečetla a stejně to udělala blbě :D Jenže ty si to nakreslíš, já už nikoli :D

   Vymazat
 18. Ahoj, máš moc hezký blog! Chceš se navzájem odebírat ? Pokud ano dej vedět do komentářů na blogu :) Oplatím hned nazpět :)

  Můj blog zde http://lucieglam.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 19. Uplne se mi zatajil dech. Az dnes jsem clanek objevila. Chtela jsem ti h hned psat, ale no clanek o nailboxu je taky prima, zvlast takto uprimne napsany do detailu.

  OdpovědětVymazat
 20. kráásne nechty :O ;)
  alexxieofficial.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)