Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

středa 13. srpna 2014

Letní soutěž o 3 balíčky Radox - UKONČENO

    Co dnešní den začít nějakou soutěží? Nějakou hezkou letní, se třemi vítězi? :)

   Celá soutěž je propojená s tímto článkem. Jak si jistě pamatujete, dělala jsem letní osvěžující koláž s letošními novinkami Radox. A jestli je chcete zkusit, můžete se pokusit o něco podobného. Jaká jsou tedy pravidla?

1. Udělejte koláž, která zachytí, jak si představujete osvěžení a zašlete ji na můj email (mademoiselleeem@email.cz). Koláž by měla být min. ze 2 fotografií a ty fotografie by měly vaše, tedy ne stažené z internetu :) Nejlepší by bylo, kdyby na jedné z fotek byl třeba malý papírek s názvem Radox soutěž. Nic víc, nic míň, nechám to na vaší fantazii :)

2. Sledovat mě přes nějakou uvedenou síť (GFC, Facebook) a napsat do emailu jméno nebo nick, přes jaký sledujete.

   To je vše :) Soutěž běží do konce prázdnin tedy 31. 8. Poté vyberu 2 vítězky, tu třetí pak úžasně milá Danča, která zastupuje firmu Radox. Hodnotí se nápad, provedení (pracnost) a celkový dojem. Vítězné koláže zveřejním pár dnů po skončení soutěže v samostatném článku.

   Soutěž platí pouze pro čtenářky s doručovací adresou v ČR.

   A o co se soutěží? Bohužel zatím nemám výrobky u sebe, ale jsou 3 nové sprchové gely (parfemace mandarinka + citronová tráva, grepfruit + bazalka, limetka + máta), 1 pěna do koupele (s heřmánkem a jasmínem pro sladký spánek, zima prý letos bude dlouhá) a jedno tekuté mýdlo (s čajovníkem a mateřídouškou). 5 výrobků za jednu koláž je víc než férová nabídka, co říkáte? :)

   Hodně štěstí a lehkou hlavu při vymýšlení <3
2 komentáře:

  1. No, vypadá to dobře.Jen musím zjistit, jak se dělají koláže, nevím :-D Už jsem asi stará...

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)