Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

středa 21. října 2015

Jedna 100% přírodní chilli paprička

Dobré ráno!

   Vím, že má aktivita zde na blogu byla za poslední týdny trestuhodná, avšak pracovní povinnosti přebily vše, čemu bych se jinak (a ráda) věnovala. Interbeauty Prague je ale za námi, tak to tu zase rozjedeme, co říkáte? Třeba s jedním milým překvapením v podobě laku Pepper od 100% Pure :)


   V životě jsem lakovala víc než pětkrát jen 4 odstíny laků na nehty - už neprodejná Ballerina od Maybelline (série Mini Colorama), Idyllic od SpaRitualu, Mistero Grey od Gabrielly Salvete a červená krémová 114 od téže značky. Poslední zmíněný je velmi dokonalá červená, kterou jsem myslela, že nic nenahradí. Jednak se dobře lakuje a drží, jednak je to slušivá rudá bez jakéhokoli podtónu, opravdu klasická.
    Avšak něco ji překonalo. Odstín Pepper se pyšní skvělými vlastnostmi. Barva je dokonalá, červená, která se hodí ke všemu. Není řvavá a laciná, naopak luxusní. O to víc, že kryje v jedné vrstvě. A tu vidíte i na fotkách. Slušné, že?
   Navíc bleskurychle schne. Ne do příliš vysokého lesku, jak je vidět z ne moc kvalitních fotek (nový foťák bude vážně třeba, jestli hodlám vést blog i nadále - slyšíš, Ježíšku, viď?). Navíc se s ním precizně pracuje - kam ho dáte, tam zůstane. Oblouček jde krásně vykreslit, příliš nezatéká ke kůžičce. Výdrž je ve srovnání s ostatními laky lehce nadprůměrná. Kdyby schnul do vyššího lesku, nemám mu co vytknout Seženete tu za 300 Kč a je toho všeho všudy 14,7 ml. Za sebe říkám ano!

Co vy a dokonalá červená? Jaká je ta vaše?

P. S. Dovětek: "Zakladatelce firmy, Susie, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free."

Za poskytnutí laku k recenzi děkuji zastoupení eshopu 100% Pure.

6 komentářů:

 1. Nádherná barva a 10-free?? Panečku! :)

  OdpovědětVymazat
 2. nejdřív jdu zamáčknout slzu za Mini Coloramy - to byly moje první laky na nehty...
  lak je krásný, ale škoda, že není lesklejší... já potřebuju fakt hodně lesklé nehty, jinak mám pořád pocit, že je mám od něčeho upatlané :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, ty Mini Coloramy byly s GS to nejlepší z drogerky. A ty nové stojí za houby.

   Vymazat
 3. To je nadherny odstin.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 4. krásna paprička :-) Nepohrdla by som takou :-D

  OdpovědětVymazat
 5. ja som podobne nadšená z podobne červeného odtieňa od Sally Hansen, no táto boduje tými 10-free:) Pepper je rozhodne Pepper!:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)