Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

úterý 24. listopadu 2015

Outfit: Autumn Neutrals

Dobré ráno všem :)

    Dlouho tu nebyl outfit, že? Odpověď na otázku proč, je více než snadná - má dvorní fotografka Siu vycestovala do Kodaně! A protože jsme se za ní s Natálkou byly minulý týden podívat (článek o našem výletu vám samozřejmě napíši), tak mi Zuzka pár fotek nafotila, za což jí patří neskonalé díky. Ona totiž fotí božsky! Ostatně mrkněte i na její druhý blog, kde se to krásnými fotografiemi jen hemží :)


   Teď už ale k outfitu samotnému. Některé podzimy mě bavila vínová nebo studená hnědá. Letos je to šedá a její kombinace s hnědou, krémovou, černou, smetanovou, modrou. Kombinování neutrálních studených barev mě tuto sezonu ohromně baví. Můžete splácat cokoli a bude to vypadat skvěle, pokud se držíte v určitých tónech. 
   Tak třeba tento šedý kabát z Manga, který se stal mým miláčkem, černé kalhoty a šála, pastelově meruňkový baret a kabelka v barvě velbloudí srsti. Přidejte francouzský šarm a vyrazte do ulic. Úspěch zaručen!
kabát - Mango
šála - F&F
kalhoty - H&M
boty - Marks&Spencer
rtěnka - GOSH Forever Lip Shine 003 Love Story
   Mimochodem, Kodaň je naprosto skvělá na focení podobných outfitů. Všude mraky krásných fotogenických míst, neutrálních budov s cihlovým obložením, moře, stylová kola na každém kroku. Takže je jisté, že na nějaké outfity z tohoto skandinávského města se ještě můžete těšit :) 

A jaké barvy baví tento podzim vás? :)

Mějte se krásně!

3 komentáře:

  1. sluší ti to moc, ty ten francouzský šarm prostě máš!
    a je to tam fakt fotogenické jak blázen... i v tom dešti! těším se na další outfity :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)