Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

čtvrtek 2. června 2016

S Dove za krásnější vlasy bez kompromisů

Řada Regenerate Nourishment od Dove není novinkou. Mohli jste s o ní dočíst zde již minulý rok v září. Letošní jaro je spojena s kampaní #mojevlasymojevolba. Ta nabádá ženy, aby se nebály upravovat si jakkoli vlasy s cílem vyjádřit svoji osobnost, protože případné poškození napraví právě tato řada s keratinem a červenou řasou.


Dove provedl toto jaro výzkum na českých ženách o vnímání jejich vlasů, krásy a úpravě. A k čemu došel? 92 % Češek chce mít takové vlasy, jaké se jim líbí a ne jaké jim "diktuje" okolí. Přitom berou v potaz i možné poškození vlasů. Nejčastěji si je ženy fénují (66 %) nebo barví (58 %). Pozadu nezůstává ani jejich žehlení, kulmování nebo používání stylingových přípravků. A právě tyto praktiky mohou vlasům vzít jejich zdraví a krásu, Kolikrát jste si bály např. razantně odbarvit vlasy, protože by je to mohlo poškodit natolik, že by vám nakonec nezbylo nic jiného než je ostříhat? A právě na toto Dove cílí - dělejte se svými vlasy, co chcete, my je uzdravíme za vás.


Mimochodem, věděli jste, že Dove má 150 patentů a do vývoje investoval více jak 10 milionů liber?
Novinkou v sortimentu je i hnědá řada pro kudrnaté vlasy Quench Absolute, kterou zakoupíte výhradně v drogerii dm.
Výsledky průzkumu byly společně s řadou prezentovány na eventu, který proběhl toto pondělí v Millenium Plaza v centru Prahy. Organizace akce byla skvělá - po welcome drinku a prezentaci proběhla malá soutěž. Kvíz pro tři skupiny blogerek nás pobavil a kolikrát jsem se opravdu srdečně zasmála :) K dispozici nám byla i hosteska s přístrojem na diagnostiku vlasů, který připomíná jakousi mikroskopickou kameru a je dílem samotné značky Dove. Já ho vyzkoušela již na tiskovce z minulého roku, takže jsem si nechala udělat styling dle mého gusta od přítomné kadeřnice - objem ve vlasech mi vytvořila skvěle, bohužel moc dlouho nevydržel... Výborný byl i catering a možnost klábosení na terase za hezkého počasí. A korzování s vínem k tomu :)

Pokud někdy zavítáte na terasu apartmánku Millenium Plaza, pak vězte, že se dočkáte krásného výhledu na celý Vítkov a Žižkov. Nám se počasí navíc opravdu vyvedlo a druhé polovina setkání byla velmi uvolněná a neformální. Za což patří velké díky i přítomným blogerkám, především Stáně, Kristýnce, druhé Kristýnce, Klárce, Táně a mojí milé Natálce.


S Nat přistiženi při činu :-D

Děkuji ještě jednou za pozvání, protože jsem se velmi ráda takové akce zúčastnila.

A jak jste na tom se svými vlasy vy? Upravujete nebo ne?  A jaký to ve vás vyvolává pocit?

1 komentář:

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)