Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

středa 19. října 2016

t: by tetesept - nová extra voňavá spa značka na českém trhu

Když mi přistane v emailové schránce pozvání na event od Martiny z Mark Distri, vždy celá nadskočím vzrušením. Protože její tiskovky patří bezesporu mezi nejlepší, pokaždé do detailu vymazlené akce. A nejinak tomu bylo na sobotním představení nové spa značky t: by tetesept v saunovém areálu v pražském Podolí.Celá akce se tématicky konala v relativně novém areálu Sauna Spot Dvorce se 4 saunami a výhledem na stromy, Hlubočepy a Vltavu. A proč zrovna v sauně? Protože se představovala nová německá značka zaměřující se na relax t: by tetesept. Možná znáte její mateřskou značku tetesept, která je zaměřená více na fungování z hlediska fyzického a léčivého. Např. o energizujícím sprchovém gelu s grepem jsem vám psala zde. Mimochodem, další balení mám zrovna na vaně :)

Značka a její filosofie je zaměřená na prožitek, rozmazlování a uvolnění. V jejím sortimentu najdete pěny do vany a koupelové soli. V Německu pak i sprchové gely, které prozatím u nás nejsou. Pěny a soli najdete výhradě v prodejnách drogerií dm. Zkusit můžete:

 • Pěna do koupele s fíky a mochyní peruánskou - povzbuzující aroma, které voní šťavnatě a sladce jako multivitamin!
 • Pěna do koupele s růžovou orchidejí a ylang-ylang - sametová květinová vůně. velmi smyslná a ženská, relaxační
 • Koupelová sůl Porce štěstí - sladká jemná vůně broskve a vanilky
 • Koupelová sůl Porce lásky - smyslné afrodiziakální aroma šampaňského a rybízového likéru "créme de cassis"
A na Vánoce tu jsou dva dárkové balíčky

 • Sada koupelových pěn - jedna má kořenitou vůni švestek a pepře a druhá vinné révy s perlovými extrakty
 • Sada tří koupelových solí - již zmíněná Porce lásky a štěstí a krásně voňavá Porce přátelství s podmáslí a citrónem, která ve mně evokuje milovaný citrónový meringue pie :) Škoda, že zrovna tahle sůl se neprodává samostatně.

Koupelové pěny mají objem 420 ml a stojí 139 Kč a pytlíček soli pořídíte za 54,90 Kč. Sada pěn je za 249 Kč a trio solí za 129 Kč.


Soli mají v sáčku malé dírky, kterými prochází aroma, takže je můžete očichat bez rozbalení přímo v obchodě :)
A jak probíhal samotný event?

Proběhlo přivítání, občerstvení a následně prezentace. Po té tradiční klábosení (zase babinec!) a pak jsme si šly už jen pro měkké župany a trepky, uvázaly si prostěradla jako antické bohyně a šly se saunit. Sauna Spot je otevřený relativně nově, tak je vše ještě čerstvé :) Na výběr je finská suchá sauna, aromatická sauna,  solná sauna a a sauna s výhledem na Prahu. Obsluha byla moc milá a měla bych jedinou výtku - zařadit do sortimentu klasický čaj :) Ten nám jako jediný chyběl k dokonalé relaxaci.

Tomu se říká no makeup foto :)

Mám vlastní placku! Díky :)


Ještě jednou děkuji za milé pozvání, moc si ho vážím. A děvčatům za společnost - konkrétně Kristýnce, druhé Kristýnce (díky za pobavení s druhým imaginárním přítelem :), Stáně, Skodulce a mojí milé Natálce
A o víkendu se naložím do vany s pěnou a solí a budu rozpuštěná a možná i vypuštěná :)

Zaznamenali jste novou značku v dm drogerii? Co na ní říkáte?

4 komentáře:

 1. Včera jsme fíkovali... božská vůně! A hlavně stačí fakt málo, pění výborně, trošku jsem to přepískla a měla vanu jak v Hrnečku, vař! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jj, znám :). Kupuji si soličky do vaničky. V Rakousku v Müllerovi a u nás v PeMi.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem ostuda, ale tuhle značku vůbec neznám :D Vypadá ale moc hezky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táni, já ji taky vůbec neznala :) Jen tetesept.

   Vymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)