Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

úterý 20. prosince 2016

China Glaze Christmas Nail Art

Jak dlouho tu nebyl lakovací článek (nebo dokonce ten s nálepkou nail art), snad ani nechci zjišťovat. Nejspíš bych se poděsila, jak moc dlouho to je. Ale možná by nebylo na škodu zavzpomínat na staré časy, kdy se to tu manikúrou jen hemžilo. Lakuji sice pořád, ale méně často a naopak více sahám po starších lacích mé sbírky. Dost jsem jich prodala, ještě víc rozdala, pár vyhodila a některé poklady si nechala. Třeba tři laky China Glaze v odstínech Define Good..., Dancing & Prancing a Choo-Choo Choose You, které jsem použila na dnešní vánočně laděný nail art.


Vínový shimmer odstín Define Good... a multibarevný glittrový Dancing & Prancing jsou z vánoční kolekce Twinkle (2014) a jsou typicky vánoční. To se však nedá říct o chameleonovi Choo-Choo Choose You z podzimní kolekce All Aboard (také 2014). Modrošedofialová tekutina se zlatým shimmerem přecházejícím do baziliškově zelené není vyloženě sváteční barva. A přece! Když se jí trochu pomůže, jak vypadá skvěle :)Zmíním se i o vlastností laků, i když jejich dostupnost je už poněkud horší a pokud je budete chtít, asi budete muset zavítat někam na ebay. Vínový Define Good... kryje dobře ve 2 vrstvách a taky se dobře lakuje. Třpytivý Dancing & Prancing patří mezi ty lepší glittrové laky - není hustý ani vodový, třpytek je v něm dost a nemusí se lovit v lahvičce. Problematický je jen Choo-Choo Choose You, který je slabě pigmentovaný a bez 3 vrstev se jednoduše neobejdete. Schnutí posoudit nedokážu, neb všechno hned přetírám EBD UpTo X Rapid Top Coatem a na nehtech nejsou žádné otlaky ani rýpance :)A co vy - plánujete nějakou vánoční manikúru? Jak by podle vás měla vypadat? A taky na vás ta moje působí svátečně? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)