Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

pátek 1. září 2017

Outfit: Last Days of Summer

Tento příspěvek by se vlastně mohl jmenovat i Last Days of Hair. Fotky totiž vznikly jako vzpomínka na mé dlouhé vlasy než jsem je kvůli své nemoci a její léčbě ztratila. Protože do stejné délky dorostou nejdříve za 4 roky, kdy budu i o 4 roky starší, chtěla jsem zachytit své mladé vlasaté já :) Za fotoaparát se postavila moje sestra, s kterou jsme nafotily následující snímky.


Nemusela jsme příliš dlouho přemýšlet na tím, jak celé focení pojmout. Měla jsem jasnou vizi - mé oblíbené šaty z Orsay, které jednou byly označeny mým okolím za Monetovu zahradu, jemné líčení  a lehce zvlněné vlasy. A všechno to přesunout někam do přírody, ideálně na louku. Se ségrou jsme k tomu uvily věneček z lučního kvítí, který vše dokonale doplnil.


Pokud by vás zajímala lokalita, tak zmíněná louka a kraj remízku se nachází kousek od zahrady mé babičky za městem Rakovník :) Jestliže byste měli chuť projít se bosi stejně jako já, doporučuji dívat se pod nohy. Tu a tam na vás může vykouknout mraveniště. Jinak můžu lokalitu doporučit, když si chcete odpočinout od hluku velkoměsta. Kousek od louky naleznete i romantické rybníky s čápi a kvákajícími žábami, které ještě nestihli zmínění dlouhonožci sníst. A i když se léto chýlí ke konci pomalu, ale jistě, pořád věřím v babí léto. Během něho je totiž Rakovnicko stejně krásné jako na začátku prázdnin :)
Klobouk: H&M


A na závěr bonusová. Aneb když vás stébla trávy lechtají všude možně :)

Jak byste podobné pamětní focení udělali vy? :) A kam vyrážíte do přírody nejraději? Přijímám všechny tipy na uklidňující místa.

5 komentářů:

 1. Především doufám, že se nejedná o nic závažného a budeš brzy zdravá! Já o vlasy také přišla a jen tak je už mít nebudu, ale nejdůležitější je zdraví. Moc ti to sluší a nejkrásnější je právě ona poslední momentka. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. To s tvými vlasy je mi líto :( Vím, jak je pro mě těžké o ně přijít na několik měsíců, natož na tak dlouho... Děkuju :) Jak se to vezme, mám rakovinu prvního stádia, takže dobře léčitelnou (ale i tak bude léčba trvat pět let), jenže když má člověk jednou rakovinu, je jen otázkou času, kdy se vrátí ve čtvrtém, smrtelném stádiu. Takže doufám, že to bude aspoň za třicet let, ať si taky užiju života :)

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky jsou moc krásné. Rakovnicko znám, často tam jezdím. S tvými vlasy je mi to líto, musí to být těžké. Hlavně držím palce, ať jsi zase zdravá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) jojo naše rakovnickokřivoklátské lesy stojí za to ;)

   Vymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)