Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

pondělí 18. prosince 2017

Vánoční relax s teteseptem

Předvánoční čas je tady. Ať už Vánoce slavíte nebo ne, málokdy uniknete vůni svařáku a perníčků, která se na vás valí z vánočních trhů nebo z kuchyně vaší maminky nebo tchyně. Nevím, jak vy, ale pro mě je toto období jediným časem, kdy mám ráda teplejší vůni. A ač nejsem milovníkem skořice nebo vanilky, v tomto období ji na týden dva snesu, a dokonce se mi to i líbí :) Takže, když mi přišly na testování vánoční koupelové soli tetesept, doslova jsem se na ně těšila. Jaké jsou?


Limitovaná edice dvou nových vůní přináší kombinaci granátového jablka a hřebíčku nebo ovocného punče. Abyste si byli opravdu jisti, že se jedná o sváteční produkt, výrobci do něj přimíchaly tisíce zlatých třpytek, které vypadají spíš jako zlatý prach. Jak ty třpytky vypadají krásně a v červené vodě, kterou obě soli udělají, obzvláště, tak jsou ohromně nepraktické. Ony jdou totiž z kůže dost špatně smýt. Takže pokud nechcete mít krásný glow effect, doporučuji dát buď půlku pytlíčku soli (což mi potvrdily nezávisle na sobě dvě followerky na instagramu), nebo se podívat po jiném výrobku. Ostatní to budou muset přežít až do další sprchy/koupele či dvou :)


U obou solí musím vyzdvihnout složení. Kakaové máslo na třetím místě se mi moc líbí, protože znatelně změkčuje a vyživuje kůži během koupele. A to se v chladných měsících, kdy i ty největší mastňáci poznají význam spojení "suchá kůže", přijde obzvlášť vhod :) Navíc odpadá otravné mazání tělovým mlékem či krémem po koupeli, na které mnozí z nás zapomínají (a dost často i úmyslně). Tak dobře soli dokážou pokožku promazat. 

Obě soli voní božsky! Konejšivě, ovocně, ale nevtíravě. Myslím, že i Grinchovi by dokázaly navodit tu správnou hřejivou vánoční atmosféru! Navíc vám provoní celou koupelnu :) Konečný verdikt tedy zní: Ubrat třpytek a nenechat sůl jen jako limitku. Protože tuhle pecku bych si ráda užívala i po zbytek zimy a podzimu.

Vám přeji klidné Vánoce bez stresu a s dostatkem času na své blízké, ale i sami na sebe. Na to totiž během celého roku opravdu zapomínáme. Krásné svátky :)

4 komentáře:

 1. Wow, to musí nádherně vonět, snad je ještě někde objevím.

  OdpovědětVymazat
 2. Musí vonět kouzelně :) Jako těhotná si jich moc sice neužiju, ale další rok snad! :D

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá super, určitě musí vonět nádherně! ♥
  Petra z blogu www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, škoda jen že nemám vanu :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :) Mám z nich radost - z chvály i kritiky :)

Mojí reklamou je jen má vlastní práce na blogu, ne vkládání odkazu mého blogu do každého příspěvku na jiném blogu. Neobtěžuji tím jiné. A vy, prosím, tím nebtěžujte mě a mé čtenáře. Odkazy na blogy (giveaway nebo články mimo téma) budou na blogu mazány. Prosím, zaplaťte si inzerát v novinách nebo na Facebooku a komentujte k tématu. Děkuji :)